PRIHAJAJOČI DOGODKI

Trenutno ni novih planiranih dogodkov, verjamemo pa, da spet pridejo kmalu Smiley Face. Happy smiley emoji vector yellow. Vector happy circle face.

ARHIV DOGODKOV

– 14.10.2023, Društvena tekma – pištola – MK, VK, REVOLVER za članice in člane

V prelepem jesenskem jutru, se je na strelišču Žančani dne 14.10.2023 izvedla društvena tekma za članice in člane SD-SG. Člani smo poleg streljanja uživali v odlični kulinariki našega Filipa ter ob prijetnih in toplih jesenskih žarkih izmenjali prenekatere izkušnje z ostalimi društvenimi kolegi. Prijetno je bilo in vsi spet komaj čakamo na nova srečanja.

Uradne rezultate najdete TUKAJ.

FOTO UTRINKI IZ SREČANJA

– 21., 22., 23. SEPTEMBER 2023, 16. SREČANJE ŠPORTNIH DRUŠTEV V MO SLOVENJ GRADEC

Tudi letošnje leto je v okviru srečanja športnik društev v MO Slovenj Gradec, s svojo prisotnostjo sodelovalo Strelsko društvo Sl.Gradec, katero je omogočilo prijavljenim ekipam streljanje z zračno puško v športni dvorani Vinka Cajnka. Sodelovalo je 9 ekip, katere so se pomerile v streljanju v tarčo 3×5 strelov. Uradne rezultate najdete TUKAJ.

FOTO UTRINKI IZ SREČANJA

– 9.9.2023, Društvena tekma – pištola – MK, VK, REVOLVER za članice in člane

Ob zaključku sezone, smo pripravili piknik s strelskim tekmovanjem, katero je bilo izvedeno po pravilih Mednarodne lige Alpe-Adria. Nastopalo je 25 strelcev iz našega društva, kateri smo ob prelepem vremenu poleg streljanja preživeli tudi lep pikniški dan, ob še bolj prijetnem druženju. Uradne rezultate najdete TUKAJ.

FOTO UTRINKI IZ TEKMOVANJA

– 13.05.2023, Društvena tekma – pištola, revolver velikega kalibra članice in člane

Ob relativno deževnem majskem vremenu smo ob dobri volji in še boljši udeležbi izpeljali pomladansko društveno tekmovanje, kjer je sodelovalo 36 strelcev in ena strelka iz našega društva. Uradne rezultate najdete TUKAJ.

FOTO UTRINKI IZ TEKMOVANJA

(Visited 589 times, 1 visits today)